شرکت تولیدی و صنعتی طلوع فردیس با شماره ثبت ۳۴۰۱۲۳ در سال ۱۳۶۴ توسط آقای مجتبی خراسانی فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون در راستای تعالی میهن و سرافرازی نام زیبای ایران گامهایی هرچند ناچیز ولی در خور توجه در مسیر تولید تجهیزات دامداری و تجهیز سالن های پرورش طیور و دام برداشته است و مشارکت در پروژه های عظیم مرغداری و دامداری و ارائه خدمات تجهیز سالن های پرورش مرغداری از مطالعه و مشاوره و طراحی تا اجرا و ساخت و تحویل کامل را از افتخارات خود می‌داند بطوریکه تا کنون در حدود ۵۰ درصد واحدهای مرغ مادر اجداد ،۶۰ درصد واحدهای پرورش مرغ مادر و ۲۰ درصد واحدهای گوشتی و نیز ۵۰ درصد واحدهای پرورش بوقلمون سراسر کشور را تجهیز نموده است.

شرکت طلوع فردیس افتخار می کند که به بازارهای بین المللی راه یافته و در جهت شکوفایی و پیشبرد صنایع غذایی کشور به خصوص صنعت مرغداری و صنایع جانبی قدم های موثری برداشته است. این شرکت با تدوین برنامه های توسعه محصول ، در جهت رضایتمندی مشتریان و تأمین نیازمندی های ایشان حرکت نموده و همواره با نشاط از انتقادات و پیشنهاد های مشتریان عزیز خود استقبال نموده است که ثمرۀ این پیشنهادات و انتقادات را می توان در تأمین هر چه بهتر نیاز مشتریان ملاحظه نمود.

این مجموعه با تکیه بر دانشی نو و پویا و با بهره گیری از تجربه ای کهن در زمینه فعالیت های مهندسی، مفتخر است بالغ بر ده ها پروژه در سال را راهبری و اجرا نموده است. کارشناسان تیم فنی این مجموعه با بکار گیری دانش روز و با استفاده از نرم افزارهای مربوطه و بازنگری مستمر بر بهبود عملکرد تجهیزات تولیدی، توانایی طراحی و محاسبه نیاز پروژه منطبق با استانداردهای موجود و تأمین ادوات مورد نیاز صنعت پرورش طیور و تهیه و ترسیم نقشه های مهندسی ساخت را دارا می باشند.

اجرای دقیق، سریع و مقرون به صرفه پروژه های تعریف شده و جلو گیری از اتلاف زمان و نیروی انسانی ، هدفی است مشترک میان شرکت طلوع فردیس و کارفرمایان محترم که در راستای تولید بهره ور گوشت سفید دام و طیور درکشور خواهد بود.

تلفن تماس: ۰۲۱-۶۵۵۸۳۶۴۵-۴۷

فکس: ۰۲۱-۶۵۵۸۳۶۴۸